Відбувся 5 тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі.

ФК «Гранум» (Сніжки) зіграв матч 5 туру у суботу, 22 червня 2019 року, проти ФК «Тростянець» на стадіоні імені В.Куца в Тростянці.

І поступився з рахунком 0:4.

В інших поєдинках 5 туру зафіксовані такі результати:

ФК «Ромни» - ФК «Шостка» - 2:0

ФК ТОВ «Велетень» - ФК «Кролевець» - 3:0

ФК «LS Grоup» - ФК «Тростянець-2» - 4:1

ФК «Дружба» - вихідний.

Більш детально про 5 тур інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) розповість дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

На світлині: грають команди ФК «LS Grоup» та ФК «Тростянець-2».

Фото ФК «LS Grоup».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.