22 червня 2019 року відбудеться 5 тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про хід чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі.

ФК «Гранум» (Сніжки) зіграє матч 5 туру у суботу, 22 червня 2019 року, проти ФК «Тростянець» на стадіоні імені В.Куца в Тростянці

Початок гри о 16 годині.

В інших поєдинках 5 туру зіграють:

ФК «Ромни» - ФК «Шостка»

Початок гри о 18 годині в м. Ромни, стадіон імені В.Окіпного.

ФК ТОВ «Велетень» - ФК «Кролевець»

Початок гри о 18 годині в м.Глухів.

ФК «LS Grоup» - ФК «Тростянець-2»

Початок гри о 17 годині в м.Суми на стадіоні «Ювілейний»

ФК «Дружба» - вихідний.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.