Національна збірна команда України стала чемпіоном світу з футболу…

Уперше в історії країни національна збірна команда України під керівництвлм головного тренера Олександра Петракова стала чемпіоном світу з футболу серед команд віком до 20 років...

До слова, ще жодного разу українські футболісти - від наймолодших до основної команди - не виборювали титул чемпіонів світу.

І ось тепер є чемпіони світу!

Збірна України у фіналі перемогла Південну Корею з рахунком 3:1. та вперше в історії стала чемпіоном світу. Україна перемогла з рахунком 3:1.

Фінал чемпіонату світу щойно завершився на стадіоні польського міста Лодзь.

На 5 хвилині південнокорейці вийшла вперед після ирчного удару Лі Кан Ін з пенальті.

До речі, його визнано кращим футболістом чемпіонату, а голкіпера української збірної Андрія Луніна – воротарем.

На 34-й хвилині рівновагу встановив нападник нашої команди Владислав Супряга.

На 52-й хвилині він же вивів команду вперед.

А крапку в поєдинку на 89-й хвилині поставив Георгій Цітаішвілі, забивши прекрасний гол у ворота суперників після сольного проходу…

Україна - чемпіон світу!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.