Никандр Русских отметил юбилей тренерской боксерской деятельности

Исполнилось 30 лет с того дня, когда Никандр Русских переступил порог детско-юношеской спортивной школы «Свема» в городе Шостка.

Здесь он начал работать тренером по боксу.

С тех пор сотни ребятишек, под его руководством, овладевали боксерской техникой и приобретали практику спортивного боя.

Несмотря на почтенный возраст, а Никандру Федоровичу уже 68 лет, он продолжает работать в стенах родной школы.

С юбилеем тренера - воспитателя поздравили воспитанники, друзья и Владимир Демура, председатель федерации бокса Сумской области (на фото)…

 

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.