Олександр Усик тепер ще й чемпіон світу за версією WBC

Український боксер Олександр Усик (14-0, 11 КО), який володів світовим титулом за версією WBO, додав до своєї колекції ще й пояс WBC: в півфінальному поєдинку Всесвітньої боксерської суперсерії він у Ризі (Латвія) перебоксував його володаря – місцевого улюбленця Майріса Бріедіса (23-1, 18 КО).

Всупереч багатьом прогнозам, поєдинок вийшов і конкурентним, і видовищним. Майріс Бріедіс в першій третині бою вельми ефективно працював на середній дистанції, доки Олександр Усик намагався намацати оптимальну для нього дистанцію і пристосуватися до впевнено працюючого з шульгою суперника.

Українець був активнішим за противника. Проте Майріс намагався не поступатися в щільності бою. З плином раундів перевага Олександра все ж таки все ж росла, нехай і зовсім небагато.

А інтенсивне і здебільшого в високому темпі протистояння тривало і після екватора бою.Дещо загубившись під напором Олександра Усика в середніх-пізніх раундах. господар рингу намагався вирвати перемогу до гонгу. Однак ні йому, ні українському боксеру відправити опонента в нокаут не вдалося.

Підсумок такий : один суддя дав нічию – 114-114, але двоє віддали перемогу 115-113 (двічі) Олександру Усику. У фіналі турніру, який в травні прийме Джидда (Саудівська Аравія), Олександр Усик битиметься в переможцем поєдинку між Муратом Гассіевим (25-0, 18 КО) і Юніером Дортікосом (22-0, 21 КО). Їхній півфінальний бій відбудеться через тиждень в російському Сочі.

Нагадаємо, що батько Олександра – теж Олександр – народився й виріс у смт Терни, що в Недригайлівському районі.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.