Нові вершини боксерів з Бурині

Команда боксерів Буринської ДЮСШ узяла участь у відкритому чемпіонаті СОО ВФСТ «Колос» з боксу серед юніорів, юнаків та молодших юнаків.

На ньому четверо боксерів з Бурині продемонстрували гарну підготовку, і досягли високих результатів.

До слова, перед змаганнями буринські спортсмени спільно тренувлися з боксерами з Сум та Глухова.

Ці ефективні тренування, а також зусилля тренерського складу й самовіддача спортсменів далаи прекрасні результати:

1 місце: Годовасенко Дмитро, 2007 року народження 36 кг;

1 місце: Гуценко Богдан, 2003 року народження 56 кг;

2 місце: Пономаренко Богдан, 2006 року народження 46 кг;

2 місце Бойченко Євген, 2003 року народження 60 кг.

За високі показники на турнірі команда нагороджена Кубком.

Зауважимо, що в Ромнах буринські боксери Гуценко Богдан та Годовасенко Дмитро стали чемпіонами на престижному турнірі з боксу, присвяченому памяті майстра спорту України Карпенка С.І., який відбувся 3-4 травня нинішнього року.

Тренерський склад, «Спортивний клуб «Буринь», батьки та уболівальники вітають наших спортсменів з перемогами. Бажають їм всього найкращого, а головне – не зупинятись на досягнутому.

Команда висловлює вдячність за підтримку громадській організації «Спортивний клуб «Буринь», СВК «Базиз +», ФГ «Діброва», ФГ «Сейм», ПП «Овсянко», директору Буринської ДЮСШ Фінцевій Світлані та всім вболівальникам.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.