Жахіття: четверо невідомих скоїли напад і жорстоко побили відомого на Сумщині футболіста Богдана Суходуба

У Сумах скоєно напад та жорстоке побиття місцевого футболіста Богдана Суходуба, повідомляється на сторінці у Фейсбуці ФК «LS GROUP».

Йому завдали тілесні ушкодження четверо невідомих осіб на сходинах біля власної квартири у м. Суми.

Богдана Суходуба було госпіталізовано, а органами національної поліції розпочато кримінальне провадження та розшук злочинців.

На світлині: Богдан Суходуб.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.