У Буринському міському парку 1 червня 2019 року відкриють ново збудований футбольний майданчик зі штучним покриттям

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках постійно висвітлював будівництво міні-футбольного стадіону в Буринському міському Павловському парку.

Від першої публікації (БіЖ першим порушив цю тему на своїх сторінках) і до його відкриття минуло майже три роки.

Підкреслимо, шо найвагоміший вклад у цю справу вніс АНАТОЛІЙ РІЧКАЛЬ, перший заступник голови Сумської обласної ради, депутат Сумської обласної ради по виборчому округу №4, до складу якого входять місто Буринь та частина Буринського району.

Анатолій Якович Річкаль, який на превеликий жаль, зовсім недавно пішов із життя, зробив все можливе й неможливе, щоб фінансування з Державного фонду регіонального розвитку, а це доволі солідні кошти, відбулося…

І хоча нинішня міська влада, яка зробила теж свій внесок у будівництво майданчику, не сприяє, щоб міні-стадіон носив ім’я відомого в Україні на Сумщині і Буринщині земляка Анатолія Річкаля, ця пропозиція жителів Бурині та Буринщини, сподіваємося, навіть переконані, що в подальшому реалізується…

Спілкуючись з великою кількістю жителів Бурині, переконався: вони бажають, щоб міні-футбольний стадіон носив ім’я АНАТОЛІЯ РІЧКАЛЯ.

І це справедливо й заслужено.

У юні роки, а народився Анатолій Якович Річкаль у селі Черепівка, він постійно брав участь у різноманітних змаганнях, які відбувалися в Бурині, захищав честь Буринщини на обласних змаганнях.

Він – прекрасний футболіст, чемпіон Буринського району, бронзовий призер чемпіонату України серед ветеранів, зробив дуже вагомий вклад у розвиток футболу на Буринщині.

Анатолій Річкаль більшу частину свого життя віддав військовій службі, а також – правоохоронним органам. Він – генерал поліції третього рангу.

Саме Анатолій Якович Річкаль очолював оборону Харкова від захоплення сепаратистами в 2014 році. Він не дав захопити їм і будівлю Харківської обласної державної адміністрації.

Анатолій Річкаль багато часу разом з бійцями-правоохоронцями Сумщини провів у зоні АТО.

Він нагороджений почесною відзнакою Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» III ступеня, подякою Центрального апарату Державної служби зайнятості, подякою Прем’єр-Міністра України, Орденом «За заслуги» III ступеня, іншими нагородами.

Під час роботи на посаді першого заступника голови Сумської обласної ради Анатолій Якович проявляв високий професіоналізм та відданість справі, здійснив значний вклад у спільну справу обласного керівництва, спрямовану на збереження стабільної політичної ситуації на Сумщині, недопущення розгортання збройних конфліктів на території Сумської області.

Без перебільшення, без особистого вкладу Анатолія Яковича Річкаля будівництво міні-футбольного стадіону в Павловському міському парку було б просто неможливим…

Сьогодні, 30 травня 2019 року, на футбольному майданчику триває завершальний етап робіт до відкриття.

А в суботу, 1 червня 2019 року ново збудований футбольний майданчик буде відкритий.

На ньому відбудуться перші турніри: спочатку – серед дитячих, а помім – дорослих команд…

На світлині: останні приготування до відкриття футбольного майданчику зі штучним покриттям.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.