Чемпіона Англії з футболу вітали в Сумах…

На засідання Вченої ради Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка запросили студента НН Інституту фізичної культури, дворазового переможця англійської Прем’єр Ліги у складі команди «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка.

Ректор університету та члени ради привітали Олександра та побажали йому подальших перемог, як на клубному рівні, так у і складі національної збірної України.

Олександр Зінченко у свою чергу, подарував музею університету футболку та м’яч зі своїм автографом.

Не обійшов стороною Олександр і групу підвищення спортивної майстерності з футболу, яка теж отримала м’ячі, а хлопці мали змогу зіграти з ним у «квадрат»….

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.