ФК «Гранум» (Сніжки) у 2 турі Вищої ліги Сумщини з футболу зіграє в Сніжках проти ФК «Ромни»

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, перший тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі відбувся в суботу, 25 травня 2019 року.

А 2 тур пройде в суботу, 1 червня 2019 року.

У ньому ФК «Гранум» на домашньому стадіоні в Сніжках, що в Буринському районі, зіграє проти команди ФК «Ромни».

Гра розпочнеться о 15 годині.

У інших матчах 2 туру зіграють:

ФК «Шостка» - ФК «Тростянець»

ФК «Дружба» - ФК «LS Grоup» (Верхня Сироватка)

ФК «Тростянець-2» - ФК «Кролевець»

ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) у 2 турі не гратиме, їхній суперник ФК «Вікторія» (Миколаївка) відмовився від участі в чемпіонаті.

З якої причини - БіЖ детально розповідав у розділі СПОРТ,

ФК «ГРАНУМ» запрошує уболівальників підтримати команду в грі проти ФК «РОМНИ».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.