Чемпіонат Сумщини з футболу в Першій лізі стартував…

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, у Першій лізі чемпіонату Сумщини з футболу грають такі команди: «Колос» (Северинівка), «Аграрник-Авангард» (Білопілля), СК «Сейм» ( Путивль), «Лебединець» (Лебедин), «Кристал-Локо» (Конотопський район), «Сумбуд-Барса-2003» (Суми), «Україна-Аграрна» (Токарі) та «Явір» (Краснопілля).

25 травня 2019 року відбувся перший тур.

У ньому зафіксовані такі результати:

«Кристал-Локо» – «Колос» – 0:0

«Лебединець» – «Україна-Аграрна» – 0:2

«Сейм» – «Явір» – 0:6

«Аграрник – Авангард» – «Ярославна» – 4:0

Відзначимо, що команда «Сейм» свій домашній матч проти «Явора» провела в Бурині, бо путивльський стадіон через град та зливу не зміг прийняти футболістів…

На світлині: грають команди «Сейм» (Путивль) та «Явір» (Краснопілля).

Фото Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.