Патрульні Сумщини готуються до першого чемпіонату Патрульної поліції України зі стронгмену

Сумські патрульні готуються до першого чемпіонату Патрульної поліції України зі стронгмену

Сила, витримка та жага до перемоги: сумські патрульні готуються до чемпіонату зі стронгмену

10 червня 2019 року на острові Хортиця в Запоріжжі відбудеться перший чемпіонат Патрульної поліції України зі стронгмену...

Що таке стронгмен?

Це силовий вид спорту, у якому спортсмени виконують вправи з масивними снарядами, такими, як колеса вантажівок, газові балони, автомобілі тощо.

Вправи можуть бути направлені на найбільшу кількість повторень, на підняття найбільшої ваги або на швидкісне подолання дистанції з великим вантажем на плечах.

Цього року Патрульна поліція України разом із Федерацією стронгмену України організовують змагання для 29 команд патрульних зі всієї України.

Наразі сумські патрульні активно тренуються до участі в змаганнях....

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.