Чемпіонат у Вищій лізі Сумщини з футболу розпочався…

Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, перший тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі відбувся в суботу, 25 травня 2019 року.

Зауважимо, що нинішнього сезону у ньому не гратимуть минулорічний чемпіон Сумської області ФК «Альянс» (Липова Долина) та ФК «Вікторія» (Миколаївка) – срібний призер чемпіонату.

Обидві команди виступають у чемпіонаті України з футболу серед аматорських команд. У Другій групі вони перебувають у трійці лідерів.

Як розповідав БіЖ у розділі СПОРТ, ФК «Гранум» (Сніжки) зіграв свій перший матч проти ФК «Кролевець» в Кролевці.

І поступився з мінімальним рахунком 0:1, хоча й мав певну перевагу протягом поєдинку…

А ось як зіграли інші команди:

ФК «Тростянець-2» - ФК «Шостка» - 7:0

ФК ТОВ «Велетень» - ФК «Дружба» (Дружба) - 9:1

ФК «LS Grоup» (Верхня Строватка) - ФК «Тростянець» - 2:1

ФК «Ромни», через відмову ФК «Вікторія» (Миколаївка), у першому турі не грав…

Другий тур чемпіонату Вищої ліги Сумщини з футболу відбудеться в суботу, 1 червня 2019 року…

На світлині: грають команди ФК «Кролевець» та ФК «Гранум» (Сніжки).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.