Кубок Недригайлівщини з футболу 2019 року: у фіналі зіграють ФК «Недригайлів» та ФК «Іваниця»

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, сьогодні, 19 травня 2019 року, відбулися повторні матчі 1/2 фіналу Кубку Недригайлівщини з футболу 2019 року.

У Тернах місцевий «Космос» поступився з рахунком 1:3 ФК «Недригайлів».

А в Недригайлові місцевий ФК «Олімпік» з таким же підсумком програв ФК «Іваниця».

Таким чином, у фінальному поєдинку зіграють ФК «Недригайлів» (Недригайлів) та ФК «Іваниця» (Іваниця).

Нагадаємо, що як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), фінал Кубку Недригайлівського району з футболу 2019 року заплановано провести 30 червня 2019 року в смт Терни...

На світлині: за сумою двох матчів між командами ФК «Космос» (Терни) та ФК «Недригайлів» (Недригайлів) до фіналу пройшли недригайлівці.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.