Головою Федерації боксу Сумщини обрано Олега Бояринцева

Сьогодні, 16 травня 2016 року, у Сумах відбулося засідання обласної Федерації боксу.

Одноголосним рішенням присутніх було підтримано кандидатуру депутата Сумської обласної ради від партії «Воля народу» Олега Бояринцева на посаду президента Сумської обласної федерації.

Виконавчим директором обрано Юрія Шкромаду, а заступником виконавчого директора став Воловик Віталій, секретарем – Лисенко Сергій.

До слова, на засіданні був присутній генеральний секретар Федерації боксу України Ілля Гурович.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.