У Бурині грали юні футболісти

Сьогодні, 15 травня 2019 року, на Буринському міському стадіоні «Урожай» відбувся турнір з футболу, присвячений Дню сім’ї.

Участь у ньому взяли чотири команди – з Успенки та трьох міських шкіл.

Турнір проходив за коловою системою, тобто, команди зіграли поміж собою.

У підсумку перше місце вибороли футболісти Буринської міської СШ №1 імені В.М.Кравченка (тренер Роман Кондрух).

Вони не програли жодного поєдинку і не пропустили жодного м’яча в свої ворота. До слова, у ворота суперників переможці «відвантажили» 17 голів.

І отримали головний приз – Кубок, а також – золоті медалі.

Поступившись тільки переможцям, друге місце посіли школярі з Успенки, які нагороджені срібними медалями

На третій сходинці зупинилися гравці Буринської міської СШ №2 імені Ю.М.Лавошника, котрі записали до свого активу «бронзу».

На світлині: гравці команди-переможниці турніру.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.