Пишайся Буринь: юні волейболістки виграли срібні медалі на другому етапі Всеукраїнської шкільної волейбольної ліги

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, у квітні 2019 року в Глухові відбувся зональний турнір, у якому змагалися чотири команди.

І учениці-волейболістки Біринської міської ЗОШ №3 (тренер Валерій Перепелиця) на ньому виступили найкраще.

Перемігши своїх суперниць, вони зіграли у великому фіналі, де виступали волейбольні команди з Сум, Шостки та Бурині.

Подолавши шосткинських волейболісток, але програвши дуже сильним сумчанкам, буричанки посіли друге місце в чемпіонаті.

Їм вручено срібні медалі…

Як сказав у екслюзиваному інтерв'ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) тренер, вчитель Буринської загальноосвітньої школи №3 Валерій Перепелиця, за команду в основному грають учениці 10 та 9 класів, а це, означає, що вони будуть ще більш інтенсивніше тренуватися, щоб стати чемпіонами цієї ліги...

З високим місцем у чемпіонаті України (серед шкільних команд) інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) вітає волейболісток Буринської міської ЗОШ №3 і їх тренера Валерія Перепелицю!

Бажає команді подальших спортивних злетів!

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.