ФК «Гранум» (Сніжки) зіграв свій перший матч у футбольному сезоні 2019 року

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ детально розповідав про чемпіонат з футзалу у Вищій лізі АФС, у якому грав ФК «Гранум» (Сніжки). І тільки дещиці не вистачило «гранумцям» для завоювання бронзових медалей.

Проте, футзальний чемпіонат 2018/2019 років – то вже історія.

А на Сумщині розпочинається великий футбол сезону 2019 року.

І ФК «Гранум» розпочав його товариською грою в Краснопіллі. Суперником сніжківців була досвідчена місцева команда «Явір».

Поєдинок пройшов і цікаво, й напружено, але так і не виявив переможця.

Команди розійшлися миром – 2:2.

За сніжківців відзначилися Владислав Жоров і Олександр Фадєєв.

А 25 травня 2019 року свій перший офіцйний матч ФК «Гранум» зіграє у Вищій лізі Сумщини з футболу.

І ось команди, які виступатимуть у Вищій лізі Сумщини з футболу у сезоні 2019 року: ФК «Дружба» (Дружба), ФК «Кролевець» (Кролевець), ФК «Ромни» (Ромни), ФК «Велетень» (Глухів), ФК «LS Group» (Верхня Сироватка), ФК «Гранум» (Сніжки), ФК «Тростянець-2» (Тростянець), ФК «Вікторія» (Миколаївка), ФК «Тростянець» (Тростянець) та ФК «Шостка» (Шостка).

Нагадаємо, минулого сезону у цій лізі дебютував ФК «Гранум», і ввійшов до 6 кращих команд Сумської області…

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.