Олександру Усику запропоновано російське громадянство: ось що відповів український боксер…

Український боксер Олександр Усик розповів про те, як ставиться до української мови, а також про пропозицію від Росії виступати під прапором з триколором.

Про це чемпіон світу WBC, WBO, IBF у важкій вазі розповів в одному з інтерв’ю.

Олександр Усик стверджує, що своєю мовою вважає українську, хоча сам ріс в регіоні, де практично всі розмовляють російською.

Він зізнається, що це наклало певний відбиток на його подальше життя, і тому в побуті частіше розмоаляє російською.

«Відчуваю, що моя українська не ідеальна, а суржиком новорити не хочу. Втім, обіцяю, що незабаром буду публічно розмовляти українською мовою», – запевнив Олександр Усик.

Також він повідомив, що Росія перебуває в списку країн, які пропонували йому громадянство та можливість виступати під своїм національним прапором.

«Але я навіть і не думав відмовлятися від українського паспорта, тому що вважаю себе патріотом рідної країни, і щиро бажаю, щоб Україна процвітала. Бог зробив так, щоб я народився в Україні. Тому завжди залишуся українцем», – підкреслив Олександр Усикк.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав, що мама знаменитого боксера-чемпіона Олександра Усика родом з Чернігівщини, батько – з смт Терни, що на Сумщині.

А Олександр народився й виріс у Сіиферополі…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.