Турнір з міні-футболу серед команд ОТГ Сумщини: 1 Краснопільська. 2. Недригайлівська. 3. Миколаївська

Сьогодні, 25 липня 2020 року, за сприянням ГО «Сумська територіальна організація ВФСТ «Колос» (голова Євген Зюзь) в смт Краснопіллі відбувся обласний турнір з міні-футболу з міні-футболу в рамках культурно-спортивного свята «Краща спортивна громада Сумщини - 2020».

За чемпіонство боролися 8 команд.

У напруженій боротьбі переможцями турніру стали футболісти команди Краснопiльської ОТГ, друге місце посіла команда Недригайлівської ОТГ, а бронзові медалі вибороли гравці Миколаївської ОТГ.

«Ми продовжуємо славні спортивні традиції Краснопілля та щоразу доводимо, що наш край по праву вважається спортивним. Такі перемоги спонукають нас більше приділяти уваги розвитку спорту, фізкультурному руху громади», – зуважив Юрій Яремчук, голова Краснопільської об’єднаної територіальної громади.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.