У чемпіонаті України з футболу ФК «Вікторія» (Миколаївка) переміг команду ФК «Альянс» (Липова Долина)

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ВІДЕО розповідав, що у матчі Другої ліги України серед аматорських команд ФК «Вікторія» (Миколаївка) з рахунком 1:0 переміг у гостях одного з лідерів ФК «ЛНЗ-Лебедин» з Черкаської області.

Миколаївці перемогли завдяки точному удару Андрія Кузьміна.

І в матчі, який відбувся сьогодні, 27 квітня 2019 року, в Миколаївці проти липоводолинського «Альянсу», Андрій Кузьмін відзначився, причому, – двічі.

Ло слова, Андрій із 14 забитими голами є лідером серед бомбандирів Другої групи.

Ще один м’яч на свій рахунок зі штрафного удару записав В’ячеслав Акімов.

Футболістам ФК «Альянс» так і не вдалося забити у ворота миколаївців хоча б гол престижу…

Зауважимо, що обидві команди з Сумщини перебувають у трійці лідерів чемпіонату України серед аматорських команд.

До завершення чемпіонату залишається 4 тури…

Світлина сайту ФК «Вікторія» (Миколаївка).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.