У Ромнах відбувся «Кубок Перемоги» на призи голови ГО «Серця кіборгів» Анатолія Свирида з дзюдо

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках уже розповідав про сприяння АНАТОЛІЯ СВИРИДА, голови ГО «Серця кіборгів», у розвитку спорту та підтримку, яку він надає спортсменам Сумщини.

А в Ромнах сьогодні, 27 квітня 2019 року, майже щойно завершився турнір «Кубок Перемоги» на призи Анатолія Свирида, кіборга з позивним СПАРТАНЕЦЬ.

Утім, ось що про змагання з дзюдо у Ромнах інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в екслюзивному інтерв’ю розповів Анатолій Свирид:

–Сьогодні такий день, коли вже всі налаштовані на свято Великодня, дехто вже звечора йде до церкви освятити Пасху… А в Ромнах ще тільки ось закінчився «Кубок Перемоги» з дзюдо. На змагання приїхало 6 команд із Сум, Харкова, Полтави, Лохвиці, Києва, Тростянця, Кролевця, Недригайлова, Ніжина, Драбова і, звісно, – наші роменчани. Зібралося до 300 спортсменів з тренерами та батьками, які палко вболівали за своїх дзюдоїстів. На жаль, самому не вдалося побути на цих змаганнях. Але мої колеги із Громадської організації «Серця кіборгів м.Ромни» привітали переможців. А мені надіслали фотозвіт. Дивлюся світлини і радію нашим дітям, які займаються спортом і отримують від цього задоволення! Ну а я, в свою чергу, буду їм в цьому допомагати! Дякую тренеру Дмитрій Богуш і всім, хто долучився до організації цього заходу…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.