Вагомі перемоги волейболісток з Бурині

Волейболістки-учениці з Бурині грають у Всеукраїнській шкільній волейбольній лізі.

У Глухові відбувся зональний турнір, у якому змагалися чотири команди.

І буринські дівчата на ньому виступили найкраще.

Перемігши своїх суперниць, вони тепер зіграють у великому фіналі в Сумах, де за перемогу боротимуться чотири переможці зональних груп Сумщини.

А напередодні волейболістки Буринської ЗОШ №3 (а саме учениці цїєї школи й грають за команду) на чолі зі своїм тренером Валерієм Перепелицею виграли престижний турнір у Путивлі, який був присвячений Дню відкритих дверей Путивльського педагогічного коледжу.

На другому місці зупинилася команда «Педколедж». Третє місце посіли волейболістки команди «Рехта» (Путивль).

Успішно виступили буринчанки і на учнівській обласній Спартакіаді. В напруженій боротьбі вони тільки в фіналі поступилися сумським волейболісткам, і повернулися додому із срібними нагородами.

Уже нинішнього року вихованки Валерія Перепелиці виграли й представницький, престижний турнір у Недригайлові, присвячений пам’яті Миколи Маслака.

Також стали бронзовими призерами відкритого чемпіонату Путивльського району.

На їх рахунку є й інші яскраві перемоги…

На світлині: волейболістки з Бурині після настанов тренера Валерія Перепелиці.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.