Команда «Аякс» виграла турнір з футболу на підтримку ГО «Серця кіборгів»

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА, сьогодні, 20 квітня 2019 року, в Києві відбувся футбольний турнір на Кубок Лівого берега – на підтримку громадської організації «Серця Кіборгів» (голова АНАТОЛІЙ СВИРИД, позивний СПАРТАНЕЦЬ).

Участь у ньому взяли команди Києва, Полтавської та Київської областей.

Переможцем турніру став ФК «Аякс» з міста Київ на чолі з тренером Леонідом Дяченком.

Окрім Кубку Лівого берега, команда отримала календарі «Погляд майбутнього–2019» зі світлинами та цитатами дітей, батьки яких загинули в зоні АТО.

До слова, дітьми, в тому числі і з Сумщини, які залишилися без батьківського тепла, нині опікується громадська організація «Серця кіборгів»...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.