У Бурині футбольний майданчик зі штучним покриттям майже готовий до відкриття…

Світлина зроблена сьогодні, 20 квітня 2019 року…

Футбольний майданчик зі штучним покриттям у Буринському міському Павловському парку майже готовий до відкриття.

Багато жителів Бурині та Буринщини, звертаючись до інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), пропонують назвати його іменем АНАТОЛІЯ РІЧКАЛЯ, відомого в Україні земляка, який народився й виріс у селі Черепівка.

Про Анатолія Яковича Річкаля, його вклад у розвиток спорту в Бурині та Буринщині БіЖ детально розповідав на своїх сторінках.

Проте зауважимо, що він зробив все можливе й неможливе, щоб міні-стадіон був збудований у Бурині.

Адже саме за його безпосередньої участі на зведення футбольного майданчику й були виділені кошти з державного фонду регіонального розвитку – двічі.

На превеликий жаль, минуло два тижні як Анатолія Річкаля не стало…

На світлині: футбольний майданчик зі штучним покриттям у Павловському міському парку.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.