У Буринській ОТГ визначилися чемпіони з настільного тенісу

Сьогодні, 14 квітня 2019 року, на базі Буринської СШ І-ІІІ ст. №1 імені В.М. Кравченка відбулася відкрита першість Буринської міської ОТГ з настільного тенісу серед чоловіків.

Участь у ній взяли 20 любителів малої ракетки з м. Буринь та Буринського району.

Змагання проходили у трьох вікових категоріях: до 12 років і молодші, 13-15 років, 16 років та старші.

У молодшій віковій категорії перемогу здобув Гуценко Максим (м. Буринь), друге місце виборов Галагутський Нікіта (с. Слобода), третє – Мацаценко Дмитро (м. Буринь).

У віковій категорії 13-15 р. місця між собою розділили юнаки з міста Буринь.

Сильнішим за всіх виявився Злоба Владислав, срібло дісталося Прядці Максиму, третім став Лисенко Станіслав .

У старшій віковій категорії 16 та старші чемпіонське звання виборов Батюк Дмитро (с. Клепали), друге місце зайняв Бутов Євген (с. Слобода), третє – Готько Дмитро (с. Слобода).

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Світлина Ярослава Романчука.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.