Буринь: футбольний майданчик зі штучним покриттям на початку квітня 2019 року...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) наодноразово на своїх сторінках розповідав про будівництво футбольного майданчику зі штучним покриттям у Буринському міському Павловському парку.

За інформацією, тут незабаром розпочнеться завершальний етап його зведення.

Вірніше, це буде доведення до ладу штучного покриву, та облаштування прилеглої території міні-футбольного стадіону.

Коли саме відбудеться його відкриття?

Поки що конкретна дата не визначена.

Зачекаємо…

На світлині: ось такий вигляд має футбольний майданчик зі штучним покриттям у Павловському мвському парку 3 квітня 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.