Закінчився чемпіонат Буринської ОТГ з футзалу: золоті медалі виборола команда ФК «Колос» (Буринь)

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, 24 березня 2019 року у спортивній залі Буринської СШ І-ІІІ ст. № 1 імені В. М. Кравченка відбулися ігри заключного 10 туру чемпіонату Буринської міської ОТГ з футзалу серед команд аматорів. Подаємо езультати 10 туру: «Колос» - «Едем-молодість» - 10:2 «ДПРЧ-23» - «Батьківщина молода» - 15:6

Після закінчення турніру учасників та призерів привітав голова Буринської міської ради Віктор Ладуха. Він вручив командам-учасникам турніру грошові винагороди, подякував за змістовну гру, та пообіцяв і надалі підтримувати футбол. Чемпіоном першості став ФК «Колос» (Буринь).

Команда «ДПРЧ-23» виборола срібні медалі. Третє місце посіла команда «Едем-молодість» (Буринь), четверте – «Батьківщина-молода» (Буринь), п'яте - «Едем» (Буринь).

За підсумками голосування, кращим гравцем чемпіонату визнаний Гайдуков Олександр («Едем»). Кращим бомбардиром став Шершак Вадим («Колос»). Кращим воротарем був Гончаров Дмитро («Колос»).

Призери та переможці змагань були нагороджені сувенірами, медалями, кубками та грамотами управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Світлина Ярослава Романчука.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.