Тенісисти Роман Тверітінов та Кирило Голіков з села Мазівка, що на Путивльщині, повертаються із Спартакіади України з медалями найвищого гатунку

Учора ввечері, 22 березня 2019 року, у місті Чернівці завершився перший вид змагань Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічного) освіти України – з настільного тенісу.

Сумщину представляли учні Сумського центру професійно-технічної освіти Кирило Голіков і Роман Тверітінов, а також учениці Сумського міжрегіонального вищого професійного училища Анастасія Акиншина і Тетяна Маякська (тренер команди - Лущик Андрій Миколайович).

В особистому розряді Роман Тверітінов став чемпіоном.

А разом з Кирилом Голіковим у парі виграли срібні медалі.

У загальнокомандному заліку команда Сумської області посіла четверте місце.

До слова, як сказав у екслюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) їх перший тренер, вчитель Мазівської школи Валерій Озаренко, хлопці не просто дружать з дитинства, з менших класів почали займатися настільним тенісом, вони, як мовиться, «не розлий вода…».

Він навіть не може пригадати, щоб у них коли-небуть були образи одного на іншого.

Вони завжди разом – у житті, спорті.

Хлопці прекрасно грають у футбол та хокей.

А ще обоє люблять техніку, тому саме й вступили до Сумського центру професійно-технічної освіти.

Вони вигравали та ставали призерами різноманітних змагань як на Путивльщині, так і на Сумщині.

А Роман Тверітінов у 2012 року виграв турнір з настільного тенісу Кубок Троєщини, який відбувався в місті Києві…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.