У Буринській ОТГ відбулися змагання з греплінгу

У спортивній залі Червонослобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Г.Я. Базими відбулися змагання з греплінгу (спортивне єдиноборство, різновид боротьби з кидками, утриманнями, больовими та задушливими прийомами) серед вихованців Буринської ДЮСШ.

18 юних спортсменів мали змогу перевірити себе в силі та спритності.

Під час змагань на спортивному килимі – і хлопці й дівчата – відмінно продемонструвала спортивний запал, стійкість та вправність.

Слід зазначити, що такого роду спортивне свято для вихованців ДЮСШ організував їхній тренер - Сахненко Олексій, який активно розвиває даний вид спорту в громаді.

Результати змагань:

Вагова категорія (20-30 кг.)

І місце - Панас Андрій

ІІ місце - Якименко Андрій

ІІІ місце -Чубенко Максим

Вагова категорія (30-40 кг.)

І місце- Штанько Ігор

ІІ місце- Жорнокуй Іван

ІІІ місце-Паращенко Владислав

Вагова категорія (40-50 кг.)

І місце- Жорнокуй Олександр

ІІ місце- Паращенко Владислав

ІІІ місце- Максимов Дем’ян

Вагова категорія (63-72 кг.)

І місце- Проценко Дмитро

ІІ місце- Жуков Вадим

Дівчата. Вагова категорія (43-53 кг.)

І місце- Гулакова Вікторія

ІІ місце- Безлюдна Діана

Призерів та переможців змагань, грамотами нагородив начальник управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради Віктор Домашенко.

Світлина Ярослава Романчука.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.