У Бурині дивовижно...

Сьогодні, 21 лютого 2019 року, у спортивній залі Буринської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Ю.М. Лавошника відбувся турнір з баскетболу серед юнацьких команд міських шкіл.

У змаганнях взяли участь юнаки 2005-2007 рокыв народження.

У склады комад грали й баскетболістки.

Переможцем турніру стала команда Буринської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Друге місце посіли баскетболісти Буринської СШ І-ІІІ ступенів № 1 імені В.М. Кравченка, третє – Буринської СШ І-ІІІ ст. №2 ім. Ю.М. Лавошника.

Усі призери турніри нагороджені грамотами, а переможецю вручено Кубок від управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Світлина Ярослава Романчука.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.