Команда «Воскресенка» виграла відкритий чемпіонат Буринської міської ОТГ з волейболу

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідав про відкритий чемпіонат Буринської міської об’єднаної територіальної громади з волейболу серед команд аматорів.

У ньому брали участь 6 команд: «Воскресенка» (Воскресенка), «Успенка» (Успенка), «Ветеран» (Буринь), «Юніор» (Буринь), «Чернеча Слобода» (Чернеча Слобода) та «Слобода» (Слобода).

Правда, чернечослобідчани дещо раніше вибули із змагання.

Сьогодні, 17 лютого 2019 року, чемпіонат завершився.

Чемпіоном Буринської ОТГ стали волейболісти команди «Воскресенка» (Воскресенка).

Срібні медалі завоювали ветерани волейболу з команди «Ветеран» (Буринь).

А от бронзові медалі юних гравців команди «Юніор» (Буринь) є приємною несподіванкою першості.

Чемпіони та призери нагороджені медалями відповідного гатунку…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.