«Віталійці» виграли турнір з волейболу у Дубов’язівській ОТГ

Село Чернеча Слобода – це спортивне село…

Тут є доволі сильна футбольна команда, яка колись успішно виступала на першість Буринщини, а тепер є однією з кращих команд чемпіонату Конотопського району.

У селі проводяться відкриті турніри з настільного тенісу, інших видів спорту.

А волейбольна команда «Віталія» взяла участь у турнірі на Кубок Дубов’язівської об’єднаної територіальної громади, який присвячено 30-річчю виведення радянських військ з Афганістану.

І «віталійці» не були на ньому статистами, а виграли головний приз – Кубок Дубов’язівської ОТГ (на світлині)...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.