У Бурині відбувся турнір з волейболу серед юнаків

У великій спортивній залі Буринської СШ І-ІІІ ступенів №1 імені В.М. Кравченка відбулися змагання з волейболу серед юнаків у залік Спартакіади школярів.

У турнірі взяли участь збірні команди юнаків з Буринської СШ №1 імені В.М. Кравченка, Буринської СШ №2 ім. Ю.М. Лавошника, Буринської ЗОШ №3, Успенської ЗОШ ім. Г.П. Головенського, Червонослобідської ЗОШ ім. Г.Я. Базими та Воскресенського НВК.

Запекла боротьба на майданчику у кожному поєдинку,і напружені емоції серед вболівальників панували в спортивній залі до останніх хвилин...

У підсумку турнір завершився так:

І місце – Буринська СШ І-ІІІ ст. №1 імені В.М. Кравченка;

ІІ місце – Буринська СШ І-ІІІ ст. №2 ім. Ю.М. Лавошника;

ІІІ місце – Червонослобідська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Г.Я. Базими.

Переможець та призери були нагороджені кубком, грамотами та медалями від управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Буринської міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.