Відбірковий етап чемпіонату Сумщини з футзалу відбувся в Недригайлові

У спортивній залі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» відбувся перший відбірковий етап чемпіонату Сумської області з футзалу.

Участь у ньому взяли сім команд Недригайлівського району: «Недригайлівське ВПУ», «Олімпік» (Недригайлів), «Атлант» (Недригайлів), «Спарта» (Недригайлів), «Яблонець» (Недригайлів), «Коровинці», «Вільшана».

Команди були полілені на дві групи.

Дві кращі команди груп виходили до півфіналу турніру.

Переможцем першого відбіркового етапу чемпіонату Сумщини з футзалу стала команда «Яблонець» (Недригайлів), яка в фіналі перемогла «Олімпік» (Недригайлів) з рахунком 6:3.

І саме ці дві команди пройшли до наступного етапу змагань, які відбудуться в лютому 2019 року в Ромнах.

Склад команди «Яблонець»: Тимченко Ігор, Курило Владислав, Омельченко Віталій, Жидовець Валентин, Яременко Олександр.

До речі, всі вони є недавніми випускниками Недригайлівського ВПУ, а нині грають у відомих футбольних клубах Сумщини.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.