Анатолій Свирид, голова ГО «Серця кіборгів», допоміг ветеранам футболу з Недригайлова зіграти на Всеукраїнському турнірі серед аматорських команд

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, недригайловські ветерани-футболісти зіграли у Всеукраїнському футзальному турнірі серед аматорських команд «КУБОК НОВОГО РОКУ-2019» (гравці віком 45 років і старші) на призи газети «Київський футбол в Україні», який выдбувся в Києві.

Участь команди ФК «Ветеран» (Недригайлів) в турнірі відбулася завдяки підтримці Анатолія Свирида, голови громадської організації «Серця кіборгів» та Недригайлівського селищного голови Ігоря Остапчука.

До слова, кращих гравців недригайлівської команди – Юрія Сердюка і Миколу Рогозіна – організатори змагань відзначили дипломом та грамотою.

Відзначимо, що в турнірі грали 5 ветеранських футбольних команд України.

Суперниками недригайлівців були дві ветеранські команди з Києва, а також – футзальні колективи з Чернігова та Обухіва.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.