У Бурині завершилися баталії…

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, 16 грудня 2018 року в спортивній залі Буринської СШ №2 імені Ю.М.Лавошника розпочався відкритий Новорічний волейбольний турнір.

Участь у ньому брали команди «Ветеран» (Буринь), «Ентузіаст» (Слобода), «Воскресенка» (Воскресенка), «Чернеча Слобода» (Чернеча Слобода), «Успенка» (Успенка), «Юніор» (Буринь) та «Путивль» (Путивль).

Сьогодні, 30 грудня 2018 року, змагання завершилися.

Переможцем Новорічного волейбольного турніру у місті Буринь стала команда «Воскресенка» (Воскресенка). Воскреченцям вручено головний приз – кубок.

Друге місце посіли волейболісти з Чернечої Слободи.

На третій сходинці розташувалися путивляни…

Світлина Олексія Ярового.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.