Дві золоті та дві срібні медалі завоювали тенісисти з Мазівки на всеукраїнському турнірі

Інтернет-портал БУТТЯ І ЖИТТЯ (БіЖ) сьогодні, 23 грудня 2018 року, в розділі СПОРТ у статті «Мазівська школа з настільного тенісу «Mazivka Table Tennis School Agrotrade», що в Путивльському районі, виховує справжніх чемпіонів» детально розповідав про досягнення юних тенісистів із села Мазівка.

І анонсував, що сьогодні, 23 грудня 2018 року, юні мазівці під керівництвом свого тренера Валерія Озаренка грають на всеукраїнському турнірі, який відбувається в місті Глухов.

Тут виступали тенісисти з Сумської та Чернігівської областей.

Турнір щойно завершився.

І нова приємна новина.

Мазівські тенісисти змагалися прекрасно!

Єгор Шульга став переможцем у віковій групі 2008 рік народження та молодші.

Віктор Воробйов посів друге місце у віковій категорії 2006-2007 роки народень.

Вероніка Климець теж «срібна» у віковій групі 2006-2007 роки народження.

До слова, у змаганнях серед пар Єгор Шульга і Віктор Воробйов виграли найвищу сходину – вони чемпіони!

«І тепер з чудовим настроєм наші юні тенісисти йдуть зимові канікули!», –зауважив у ексклюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) вчитель Мазівської школи, тренер команди «Mazivka Table Tennis School Agrotrade» Валерій Озаренко.

На світлині: мазівські юні тенісисти із сьогоднішніми нагородами.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.