У Бурині відбудеться ювілейний обласний турнір з настільного тенісу

23 грудня 2018 року відбудеться традиційний турнір з настільного тенісу на приз газети «Рідний край», який заснували тодішній редактор Іван Житник та тенісист Валентин Оданець.

Нинішнього року в нього ювілей – турніру виповнюється 25 років.

І він проводиться щорічно.

У неділю, 23 грудня 2018 року, змагання проходитимуть у великій спортивній залі Буринської міської СШ №1 І-ІІІ ступенів імені В.М.Кравченка.

Початок о 9 годині.

На турнір запрошені тенісисти з міст та районів Сумщини.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.