Сніжківський «Гранум» зіграє проти сумського «Грифона»

У вівторок, 18 грудня 2018 року, у спорткомплексі СумДУ о 19 годині сніжківський «Гранум» зіграє проти сумського «Грифона». Це буде перенесена гра 5 туру у Вищій лізі АФС.

Матч пройде в спортивному комплексі Сумського державного університету (вулиця Римського-Корсакова, 2).

Складно навіть припустити, що повинно статися, щоб «грифонівці», які ще не набрали жодного очка, переможуть «гранумців».

Тим паче, що Грануму» нині оступатися не можна ні за яких обставин.

Сніжківці вже і так ловолі суттєво відстають від лідерів Вищої ліги.

І, безсумнівно, що будь-яка подальша втрата очок може стати фатальною в боротьбі за призові місця…

Світлина futsal-sumy.in.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.