У Бурині юні тенісисти продемонстрували класну гру

До Дня Святого Миколая у неділю, 16 грудня, у спортивному залі Буринської СШ №1 імені В.М. Кравченка відбувся турнір з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти Буринської міської ради та Буринського району.

Участь у змаганнях взяли 19 любителів малої ракетки.

Юнаки змагались у 3-ох вікових групах: 2001-2003 р.н., 2004-2005 р.н., 2006-2008 р.н., дівчата – у 2003-2004 років народження.

Поєдинки видалися неймовірно видовищними, адже учасники прагнули продемонструвати свої найкращі якості.

У старшій віковій групі (2001-2003 р.н.) золото виборов – Батюк Дмитро (Клепалівський НВК), срібло – Фриз Дмитро (Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. В.Г. Михайлика ), бронзу – Готько Дмитро (Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. В.Г. Михайлика ).

У середній віковій групі (2004-2005 р.н.) учні Буринської СШ №1 імені В. М. Кравченка розділили місця між собою наступним чином: перше місце виборов Гусляков Артем, другим став Лисенко Станіслав, третю сходинку посів Злоба Владислав.

Змагання у молодшій віковій групі пройшли не менш цікаво і емоційно.

Серед хлопців не було рівних Науменку Тимофію, який виборов перше місце, на другому – Гуценко Максим, а Кіладзе Руслан став «бронзовим» призером.

Серед дівчат, а це учениці Михайлівської ЗОШ, перше місце посіла Зубченко Каріна, друге – Гладченко Вікторія, а третє – Безуля Євгенія.

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та солодкими подарунками.

А ще вони отримали заряд бадьорості та задоволення від улюбленої гри.

–У Бурині є традиції в настільного тенісу, – зауважив у екслюзивному інтерв’ю інтернер-порталу ЖИТТЯ і БУТТЯ (БіЖ) завідувач сектору з питань молоді та спорту управління освіти, молоді, спорту, культури, туризму Буринської міської ради Ярослав Романчук. – Тут постійно відбувалися престижні турніри, у яких грали відомі тенісисти Суищини. Під час них молодь могла вчитися майстерності, здобувати досвід. Так виростали талановиті тенісисти у Бурині та на Буринщині. Та є ще одна традиція – організовувати турніри для юних тенісистів. Цю традицію прагненно зберігати й нині. І турнір довів, що виросло нове, доволі талановите покоління тенісистів, які незабаром принесуть спортивну славу нашому краю. І я в цьому твердо переконаний…

–Можливо, слід уже юним тенісистам з Буринщити брати участь у турнірах обласного та всеукраїнсько рівнів?

–Над цим ми вже думає. Є кілька спортсменів, котрі б могли виступати й на таких високих рівнях...

Світлина Ярослава Романчука.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.