У Бурині відбувся дводенний обласний турнір з шашок

У місті Буринь, в приміщенні СШ №2 ім. Ю.М. Лавошника, відбувся дводенний відкритий командний турнір з шашок на кубок міського голови Віктора Ладухи.

До Бурині з'їхалися команди з міст Конотоп, Сум, Шостки, Недригайлова, Тростянця та Кролевця.

Всього в змаганнях, які проводились за швейцарською системою у 9 турів, узяли участь 20 шашкістів, серед яких – 6 кандидатів у майстри спорту.

Турнір пройшов за сприяння та підтримки Буринського міського голови Віктора Ладухи та голови Сумської обласної федерації шашок Романа Осадчого.

За результатами змагань перше місце та головний приз – Кубок дістався команді з Шостки у складі Зимовця Владислава, Тімофєєва Дмитра та Шкребень Лідії.

Друге місце посіла команда сумчан, яку представляли Марченко Віталій, Редько Григорій, Гончаренко Наталія.

Третьою стала збірна Кролевця, в якій грали Ліфер Іван, Ворона Петро та Диль Валентина.

Наймолодшим учасником змагань була Гончаренко Наталія з Сум, а найстаршим – Овсянко Іван з Бурині.

У нього за плечима вже понад 80 років життя.

Призери змагань були нагороджені медалями, грамотами та грошовими винагородами, а переможець – Кубком.

Нагороджував команди секретар Буринської міської ради Володимир Писаний.

Слід підкреслити що в місті Буринь, та навіть за останні 20 років в Сумській області, змагання з шашок такого масштабу, щавдячуючи організаторам, відбулися вперше...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.