У Бурині збудовано футбольний майданчик зі штучним покриттям

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) першим у Бурині на своїх сторінках узимку 2016 року порушив тему будівництва футбольного майданчику зі штучним покриттям у Буринському Павловському міському парку.

Відтоді минуло майже три роки.

Проте БіЖ цю тему постійно тримав на контролі.

І на своїх сторінках регулярно розповідав про спортивну новобудову в Бурині.

На цю тему було написано й надруковано понад 20 матеріалів.

На сьогодні, 08 грудня 2018 року, завершено всі інженерні комунікації, підключено освітлення. Уже встановлена огорожа.

І про головне. На майданчику покладено штучне покриття (на світлині).

Нагадаємо, що всі роботи на будівництві футбольного майданчику зі штучним покриттям у Буринському Павловському парку вела відома в Україні компанія «Спорт.in» з міста Київ.

І роботи вона тут розпочала зовсім недавно – 20 жовтня 2018 року.

Відзначимо й прекрасну організаційну роботу керівництва Буринської міської ради, яке зробило все можливе, щоб футбольний майданчик зі штучним покриттям був збудований у місті.

Значний доробок у цьому справу вніс Анатолій Річкаль, перший заступник голови Сумської обласної ради, депутат Сумської обласної ради по виборчому округу №4. До його складу входить і місто Буринь.

Ось так спільними зусиллями і зроблено в місті Буринь добру справу – збудовано сучасне міні-футбольне поле.

Сподіватимемося, що на ньому в недалекому майбуньому відбуватимуться не тільки міські, районні турніри, а й змагання обласного та всеукраїнського рівня.

На світлині: такий вигляд має футбольний майданчиу сьогодні, 08 грудня 2018 року.

Світлина Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.