У Вищій лізі АФС зіграно 4 тур: лідери вже визначилися

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно висвітлює чемпіонат з футзалу у Вищій лізі Асоціації футзалу Сумщини.

4 тур чемпіонату, як повідомля БіЖ у розділі СПОРТ, відбувся 01 грудня 2018 року в спорткомплексі СПДУ.

ФК «Гранум» (Сніжки) грав проти команди «Динамо» (Суми) – однієї з лідерів чемпіонату.

Поєдинок уболівальників інтригував до його завершення, і закінчився з рахунком 3:3.

Під самісінький кінець матчу (залишалося 40 секунд грати) «динамівці» вийшли вперед, а за 15 секунд до завершення гри «гранумці» зрівняли рахунок.

Словом, поєдинок видався на славу. І як мовиться, – по-справжньому «валідольним».

Голи за ФК «Гранум» забивали Змисля (34 хвилина), Бокач (41 хвилина) та Огієнко (50 хвилина).

До речі, нічийним результат у зустрічі зробив голкіпер «гранумців» Артем Огієнко, забивши прекрасний м’яч у ворота суперника…

За «Динамо» відзначилися Радіонов (29 хвилина), Шевченко (44 хвилина), Охріменко (50 хвилина).

Відзначимо, що ФК «Гранум» (Сніжки) нині займає третю позицію в турнірній таблиці, не програвши жодного матчу в турнірі.

У своєму активі «гранумці» мають перемогу та три нічиї.

У цьому матчі ФК «Гранум» виступав у такому складі:

88.Огиенко Артем. 1.Фильо Богдан. 3.Бокач Олександр. 23.Сіроштан Богдан. 7.Откидач Юрій. 11.Чуйко Антон. 14.Даценко Олександр (капітан). 19.Змисля Андрій 10.Голибін Родіон. 4.Пугач Андрій. 9.Благодарний Олександр.

«Динамо» після чотирьох ігор перебуває на другому місці, випереджаючи сніжківців на 4 очка.

У них 10 балів, стільки ж і в команди «Сервіс Люкс», але вона має кращу різницю між забитими та пропущеними м’ячами.

«Сервіслюксівці» без проблем перемогли футзалістів команди «СумДУ-Барса» (Суми) з рахунком 6:2.

Голи у них забивали Новиков (12 хвилина) та Борищик (24, 30, 38, 47, 48 хвилини).

За команду «СумДУ-Барса» відначилися Мінаков (32 хвилина) та Високос (34 хвилина).

«Сумиобленерго» (Суми) та «International» (Суми) матч зіграють 05 грудня 2018 року.

А поєдинок між сумськими командами «Sagacitas» та «Грифон» відбудеться 07 грудня 2018 року.

Світлина сайту futsal-sumy.in.ua

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/libraries/quix/app/drivers/joomla/template.php on line 191