Вища ліга АФС 4 тур: ФК «Гранум» (Сніжки) зіграє з командою «Динамо» (Суми)

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно висвітлює чемпіонат з футзалу у Вищій лізі Асоціації футзалу Сумщини.

4 тур чемпіонату відбудеться у суботу, 01 грудня 2018 року, в спорткомплексі СПДУ.

ФК «Гранум» (Сніжки) гратиме проти команди «Динамо» (Суми) – однієї з лідерів чемпіонату.

Матч розпочнеться о 14 годині.

Відзначимо, що ФК «Гранум» (Сніжки) нині займає третю позицію в турнірній таблиці. Від цього поєдинку залежить, хто з команд у ній підніметься вище...

В інших поєдинках 4 туру зіграють:

«СумДУ-Барса» (Суми) - «Сервіс Люкс» (Суми) . Початок матчу о 15 годині.

«Сумиобленерго» (Суми) - «International» (Суми). Гра відбудеться 05 грудня 2018 року.

А поєдинок 3 туру між командами «Динамо» (Суми)-«Грифон» (Суми) пройде 30 листопада 2018 року. Він розпочнеться о 18 годині 45 хвилин.

Зауважимо, що у Вищій лізі АФС грає 8 команд.

Світлина сайту futsal-sumy.in.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.