На чемпіонаті Сумщини з настільного тенісу тенісисти з Мазівки виграли золоту та дві бронзові медалі

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ повідомляв, що 24 листопада 2018 року завершився чемпіонат Сумської області з настільного тенісу серед вихованців ДЮСШ.

Участь у них взяли й юні тенісисти з села Мазівка, що в Путивльському районі.

У доробку вихованців Валерія Озаренка – золота та бронзові медалі.

– Приємно здивувала Вероніка Климець, – з читачами інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) поділився Валерій Озаренко. – Достойний приклад для книги психології настільного тенісу! Вероніка – це впевнений у собі спортсмен, який має талант і вміє компенсувати недостатню кількість тренувань волею до перемоги, вмінням переломити ситуацію в сеті та психологічною витривалістю (чого поки що дуже не вистачає іншим). Вона – перша, і я вдячний їй за це! Єгор Шульга буквально перед змаганнями захворів, був знесилений, але впевнено виграв групу, і боровся за золото. Далася в знаки проблема гри у захисті, і було важко проти фаворита змагань Андрія Ткаченка з Охтирки. Андрій єдиний із учнів-тенісистів Сумської області перебуває у всеукраїнському рейтингу. Тому в Єгора заслужена і цілком перспективна бронза! Вітя Воробйов вийшов з важкої групи з першого місця, а у фіналі не вистачило досвіду гри з тими ж таки шипами, та не переломив опору Олександра Колимаги – тенісиста з Кролевця. Вітя зайняв третє місце! До слова, минулого року він не був навіть серед шести найкращих тенісистів турніру. У загальному підсумку – цілком непогано, і ми наближаємося до мети. Ще працюватимемо над стабільністю і все буде добре…

До речі, 4 грудня 2018 року, мазівські тенісисти на чолі зі своїм тренером, учителем Мазівської школи Валерієм Озаренком їдуть до Львівської області на перший тур Всеукраїнської дитячої ліги.

Турнір триватиме у місті Жовква з 5 по 9 грудня 2018 року...

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.