У Буринському Павловському міському парку буде футбольний майданчик зі штучним покриттям

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) вже протягом осанніх років постійно порушує тему будівництва футбольного майданчику зі штучним покриттям у Буринському Павловському міському парку.

І тільки в листопаді 2018 року в розділі СПОРТ на цю тему було надруковано кілька матеріалів… А сьогодні подаємо пост без правки, який виставлений на сторінці «Голова Буринської Міської Громади» в facebook…

,,,,,,,,,,

Діти та дорослі в Буринській громаді вже незабаром зможуть займатися спортом та грати у футбол на новому майданчику із штучним покриттям. Саме такий майданчик нещодавно почали активно будувати за кошти державного фонду регіонального розвитку та міського бюджету.

На сьогодні проходить етап І черги загальною вартістю 2 172 015 грн.

Виконавцем робіт відповідно до переговорної процедури в системі ProZorro стала компанія ТОВ "СПОРТ-ІН".

(На світлині: виконавці робіт, міський голова Віктор Ладуха, керівник ТОВ "СПОРТ-ІН" Віталій Мазур, головний інженер Олег Гузенко, головний проектант Анатолій Собко та відповідальний за технічний нагляд Петро Малій)

Поки ще зарано говорити про щось конкретне, але роботи тривають згідно з планом, будуються інженерні комунікації, використовуються матеріали відповідно до проекту.

«Якби такі майданчики будували ще з десяток років тому, мали б більше спортсменів, більш здорове покоління та менше шкідливих звичок. Як батько розумію, на скільки важливе активне дозвілля дітей. Тому надолужуємо згаяне й активно включилися у будівництво спортивного об’єкту. Це ще один приклад результативності децентралізації, коли громада стала спроможною співфінансувати будівництво і ремонт об’єктів. Новий і сучасний футбольний майданчик стане хорошою базою для спортивного розвитку дітей та молоді. Це свідчить про те, що наша громада має перспективи розвитку. Для нас важливо, щоб зміни відбувалися в громаді, адже через подібні зміни в таких містечках, як Буринь, будуть відбуватися й зміни в Україні. Для активного розвитку дитячого футболу потрібно створити відповідну інфраструктуру й належні умови. Навіть вигляд нового футбольного майданчика стимулюватиме маленьких діток приходити і грати, починати з елементарного і виростати професійними футболістами. Це – системна мета, а будівництво майданчика є одним з її ключових елементів».

Сподіваємося, що вже наступного року майданчик стане справжнім центром спортивного життя Буринщини.

Ми повідомлятимемо актуальну інформацію стосовно ситуації навколо будівництва.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.