Буринські борці із всеукраїнського турніру повернулися додому з кубками та медалями

У місті Путивль відбулася відкритий турнір Сумської області з греко-римської боротьби, присвячений пам'яті заслуженого тренера України Миколи Івановича Янка.

У ньому взяли участь команди (близько 200 борців) з восьми міст України – Бурині, Путивля, Києва, Харкова, Запоріжжя, Конотопа, Сум, Шостки.

Турнір, який має статус всеукраїнського, пройшов на високому організаційному рівні.

І запам'ятався він запеклою, видовищною і напруженою боротьбою.

Юні буринці посіли в тяжких та запеклих поєдинках достойні місця, завоювавши медалі та кубки...

У категорії до 42 кілограмів (2006-2007 роки народження) срібну медаль виборов Богдан Пономаренко.

Таку ж нагороду завоював і Антон Капітоненко у ваговій категорії до 95 кілограмів у віковій групі 2004-2005 роки народження.

У ваговій категорії 26 кілограмів (2008-2009 роки народження) друге місце посів і Владислав Костів.

Мають буринські борці й дві бронзові нагороди.

Медалі такого ґатунку вибороли Олексій Калусенко у ваговій категорії 32 кілограми (2010-2011 роки народження) та Давід Гніденко у ваговій категорії до 38 кілограмів у віковій групі 2008-2009 років народження.

Безсумнівно, вагомий вклад у цей заганьокомандний успіх внесли тренер В’ячеслав Венідіктов та помічник тренера Артем Нечипоренко.

Зауважимо, що відкритий всеураїнський престижний турнір у Путивлі став уже щорічним.

І проводиться він завдяки вихованцям, можна сказати кістяку, який створив свого часу великий тренер М.І.Янка.

Вони не забувають свого тренера, і відають всі сили для того, щоб його починання та греко-римська боротьба в цілому у їхньому місті розвивалася, і завойовувала високі спортивні п'єдестали.

Саме колишні вихованці Путивльської ДЮСШ і започаткували ці змагання, за їхньої підтримки турнір проходить на всеукраїнському рівні.

До слова, всі учасники змагань були нагороджені пам'ятними призами, це зимові шапочки з емблемами даного турніру.

Переможці нагороджені медалями та кубками.

Окрім цього, відбулося нагородження спортсменів у номінаціях – «Воля до перемоги», «Кращий борець» та «Краща техніка».

Також цінними подарунками відзначені кращі тренери Віталій Мужецький і Віктор Гайдук.

Призи та подарунки – іменні наручні годинники від Федерації рукопашного бою України – вручив особисто Анатолій Свирид, голова громадської організації «Серця кіборгів», який був присутній на турнірі…

Гостями на турнірі були й знамениті українські чемпіони – Ярослав Амосов, Олександр Ковальчук та Дмитро Ніткачев.

Буринська команда висловлює слова вдячності за підтримку громадській організації «Спортивний клуб «Буринь», СВК «Базис +», керівництву заводу СОМ, ФГ «Злагода – 10», ФГ «Жваве», ПП «Овсянко», директору Буринській ДЮСШ Світлані Фінцевій та всім уболівальникам.

Особлива подяка Анатолію Свириду та очолюваній ним ГО «Серця кіборгів» за підтримку, яку громадська організація планує надавати й надалі.

Окремі слова вдячності висловлюють буринці за прекрасну організацію турніру та теплий прийом господарям змагань – команді міста Путивль та їхньому тренеру Віталію Мужецькому.

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

На світлині: команда з Бурині разом з Анатолієм Свиридом, головою ГО «Серця кіборгів».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.