У Бурині будівництво футбольного майданчику зі штучним покриттям не зупиняється й у вихідні дні

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) першим у Бурині на своїх сторінках порушив тему будівництва футбольного майданчику зі штучним покриттям у Буринському Павловському міському парку.

Відтоді минуло кілька років. Однак БіЖ цю тему постійно тримав на контролі.

А нині регулярно розповідає про спортивну новобудову в Бурині.

У ці осінні дні – сьогодні, у неділю, 11 листопада 2018 року, будівництво футбольного майданчику зі штучним покриттям тривало.

Закладалася основа під подальше покладання штучного покриття.

Вже вкладений і «закатаний» щебінь.

Днями навколо майданчику буде встановлена огорожа…

Якщо дозволить погода, то, можливо, до початку зими буде вкладено й штучне покриття.

Роботи веде відома київська компанія «Спорт.іn».

Світлина Юрія Середи.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.