ФК «Ветеран» (Недригайлів) програв ФК «Ветеран» (Коровинці)

На свято Дня селища Недригайлів, яке відзначалося 8 листопада 2018 року, відбувся футбольний матч між ветеранськими командами з райцентру та Коровинців.

І не зважаючи на густий туман, на полі місцевого КСК «Колос» йшла напружена й непередбачувана боротьба.

У ній ФК «Ветеран» (Недригайлів) поступився ФК «Ветеран» (Коровинці) з рахунком 2:3.

До слова, за команду недригайлівський ФК «Ветеран» грали футболісти-ветерани з Бурині – В’ячеслав Привалов, Сергій Ярощук, Ярослав Костюк та Віталій Нанаєв.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.